Marin Ačkar, Filip Marunić, Marin Lukić, Roko Mance, Juraj Šegon, Magdalena Jambrošić, Lucija Šegon

7.mjesto
Bruno Kovaček

Kup Maksimira 🇭🇷

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 16.04.2019. u 10:49
Naši natjecatelji su nastupili na kupu Maksimira i ostvarili još jedan sjajan rezultat
17 natjecatelja osvojilo je 15 medalja

1.mjesta

Josipa Nekić, Juraj Šegon, Lucija Šegon

2.mjesta

Marin Lukić, Svebor Vasić

3.mjesta

Tin Raič, Fran Novak, Grga Čop, Zrin Orehovec, Lovro Alajković, Noa Šekoranja, Gabriel Jurić Kakša, Gjuro Gjuranović, Lovorka Maršić, Roko Mance

5.mjesta

Magdalena Jambrošić, Nino Sarta

Kup Jigoro, Kutjevo 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 09.04.2019. u 11:51
Iza nas je još jedan sjajan vikend ,32 natjecatelja osvojilo je 37 medalja u Kutjevu a za najbolju natjecateljicu izabrana je naša Lovorka Maršić.

Ekipno smo bili 2.

Rezultati:
1.mjesta:
Noa Žaper, Josipa Nekić, Marin Lukić, Juraj Šegon, Magdalena Jambrošić (U16), Karlo Savić (U16), Roko Mance (U16), Lovorka Maršić, Teo Dlaka (U18), Lucija Šegon (U16 i U18), Paola Brezak (U18), Stjepan Žabčić, Tia Rapo, Anita Zajec, Fran Kaić.

2.mjesta:

Marin Ačkar (U10), Luka Petrić, Magdalena Jambrošić (U14), Ena Hrgovan, Elena Ilić, Gabriel Jurić Kakša (U16 i U18), Filip Kolak, Gjuro Gjuranović (U18), Karlo Savić (U16).

3.mjesta:

Filip Marunić, Bruno Ivanuš, Nino Sarta, Noa Šekoranja, Filip Ratajc, Antonio Škiljan, Gjuro Gjuranović (U16), Anđela Pajaziti, Petra Mišić, Roko Mance (U18), Marina Težak.
5.mjesta:

Paola Brezak (U16), Teo Dlaka (U16), Lovro Puljević.

8 brončanih

1.mjesta: Lazar Saling, Tin Raič, Marin Ačkar, Juraj Šegon, Svebor Vasić, Karlo Savić, Lovorka Maršić, Lucija Šegon

2.mjesta: Andras Saling, Grga Čop, Lovro Alajković, Zrin Orehovec, Anja Vuksan, Magdalena Jambrošić, Roko Mance

3.mjesta: Stjepan Katavić, Leda Brumnić, Marin Lukić, Filip Ratajc, Ivan Ačkar, Paola Brezak, Gabriel Jurić Kakša, Elena Ilić

5.mjesta: Gjuro Gjuranović

7.mjesta: Nino Sarta, Bruno Ivanuš

Bez plasmana: Bruno Kovaček, Petar Vuksan

Prvenstvo Hrvatske U21 i U14

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 27.03.2019. u 10:01
Danas su naše ekipe nastupile na Prvenstvu Hrvatske u Splitu. Po prvi puta naš klub osvaja medalje u uzrastu U21, i to odmah 2 bronce
Rezultat je time impresivniji kada istaknemo da su medalje osvojile naše kadetkinje Tia i Bela koje su nastupile u starijem uzrastu.
U14 ekipa bila je također uspješna, malo je nedostajalo da i više natjecatelja osvoji medalje, ovako je to uspio samo Marin ovojiti 3, mjesto

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 18.03.2019. u 22:53
Ovog smo vikenda nastupili na međunarodnom natjecanju Turopoljska frka u Velikoj Gorici sa 10 natjecatelja, te smo osvojili 7 medalja.

Rezultati:

2.mjesta: Josipa Nekić, Magdalena Jambrošić, Leda Brumnić, Noa Šekoranja, Juraj Šegon
3.mjesta: Marin Lukić, Filip Ratajc
5.mjesto: Luka Petrić
7.mjesto: Bruno Ivanuš
bez plasmana: Nino Sarta

Europski kadetski kup Zagreb

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 11.03.2019. u 12:25
Ovog vikenda su po prvi puta za naš klub nastupile naše kadetkinje na ovako velikom natjecanju,u konkurenciji 750 judoka iz 33 države svijeta, nažalost naše cure nisu uspjele doći do postolja.U prilog jačine ovog turnira ide činjenica da ga se zove najjačim natjecanjem u kadetskom uzrastu. I turnir se boduje za kadetsku svjetsku ranking listu prema kojoj se određuju nositelji ždrijeba na najvažnijim natjecanjima (europska i svjetska prvenstva).

Tia, -63, izgubila je od predstavnice Austrije i više nije imala borbi.
Bela, -70, izgubila je od predstavnice Italije i u repasažu od predstavnice Danske

Pred nama su 3 dana trening kampa na kojima će imati priliku trenirati sa najboljim judokama u konkurenciji kadeta.

Prvenstvo Hrvatske,veterani,Rijeka 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.03.2019. u 09:12
Na ovogodišnjem prvensvu Hrvatske imali smo nastup naše prve veteranke u kategoriji do 70 kg,i Klivija Jug-Dujaković je osvojila zlatnu medalju i postala prva nositeljica veteranske medalje za naš klub,čestitamo Kliviji