Čović u Potrugalu

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.02.2019. u 14:46
Naš Ivan čović i trener Simeon Malečkov su odputoveli u Portugal na European open na kojem će nastupiti Ivan u prvoj borbi protiv Rusa Tskhovrebov-a

Prvenstvo Zagreba za osnovne škole

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.01.2019. u 10:00
Zadnja izmjena: 29.01.2019. u 10:00
OŠ Tituša Brezovačkog osvojila je ekipno 3.mjesto na Prvenstvu Zagreba za osnovne škole u judu danas u Podsusedu
čestitamo svim natjecateljima iz oš Tituš Brezovački na sjajnom rezultatu

Profectus kup 2019 Samobor

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.01.2019. u 09:58
na drugom turniru u ovoj sezoni nastupilo je 19 nasih natjecatelja u uzrastu U10 do U16.
Ukupno smo osvojili 14 medalja, čak 7 zlatnih, 3 srebrne i 4 brončane

Lovorka Maršić proglašena je najboljom natjecateljicom uzrasta do 16 godina

Mihovil Marić proglasen je najboljim natjecateljem uzrasta do 10 godina
Ekipno smo uzeli 3.mjesto

Rezultati:
1.mjesta: Lovorka Maršić, Lucija Šegon, Elena Herceg, Karlo Savić, Svebor Vasić, Juraj Šegon, Mihovil Marić.
2.mjesta: Roko Mance, Marin Lukić, Patrik Zelenika
3.mjesta: Magdalena Jambrošić, Noa Šekoranja, Bruno Ivanuš, Davor Herceg.
5.mjesta: Elena Ilić, Bruno Kovaček, Filip Ratajc
7.mjesta: Luka Petrić
Bez plasmana Petar Čvorak

čestitamo svim natjecateljima i onima koji se spremaju za PH ovaj vikend želimo sreću na nastupu i da ovaj tjedan odrade završni dio priprema na treninzima

Zagreb open 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 22.01.2019. u 10:13
Nova godina i nova natjecanja,prvi turnir na kojem smo bili u ovoj godini je bio jaki međunarodni turnir Zagreb open
Nastupilo je 22 natjecatelja u uzrastima U12, U14, U16, U18 i seniora.
Osvojili smo 5 medalja.
1.mjesto Ivan Čović SEN
2.mjesto Bela Grah U18
3.mjesto Tia Rapo U18, Juraj Šegon U14, Roko Mance U16
5.mjesta Noa Šekoranja, Marin Lukić, Anita Zajec
7.mjesto Teo Dlaka, Elena Ilic, Marina Težak, Nino Sarta, Luka Petrić, Stjepan Žabčić.
Bez plasmana: Lovorka Maršić, Karlo Savić, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić, Patrik Zelenika, Gabrijel Naglić, Filip Kolak.

čestitamo svima,i tempiramo formu za prvenstvo Hrvatske

Kup Like 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.11.2018. u 15:00
Kup Like 24.11.2018
830 natjecatelja je bilo ove subote u Podsusedu,a mi smo osvojili 8 medalja za klub.
Srebro: Svebor Vasić, Lucija Šegon (U16), Tia Rapo (U18)
Bronca:Viktor Kovačić, Gabriel Jurić Kakša, Lucija Šegon (U14), Lovorka Maršić, Bela Grah.
5.mjesta: Asja Kojić, Tia Rapo (U16), Stjepan Žabčić, Edyson Kamberović, Marin Ačkar, Juraj Šegon
7.mjesto: Elena Ilić
Bez plasmana: Ivan Ačkar, Karlo Savić, Filip Kolak, Roko Mance, Fran Kaić.


čestitamo natjecateljima ali i trenerima koji su sa natjecateljima i roditeljima izdržali od ranog jutra do kasnih noćnih sati kada su završile zadnje borbe

Međunarodni Kup Jaske 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 12.11.2018. u 16:00
Međunarodni Kup Jaske
ove subote vratili smo se iz Jaske sa novim peharom za klub i 23 medalje za naše natjecatelje
7 x zlato
5 x srebro
11 x bronca
Svebor Vasic najbolji U14 borac
Tia Rapo najbolja U16 borkinja
Ekipno 1.mjesto

Memorijal Josip Potnek 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 31.10.2018. u 10:44
Odlične vijesti dolaze sa turnira u Osijeku gdje smo ekipnom osvojili 3. mjesto,
a u pojedinačnoj konkurenciji smo osvojili 3 zlata, 7 srebra i 12 bronci
Rezultati:
1.mjesta
Borna Kojić, Bela Grah, Stjepan Žabčić
2.mjesta
Noa Žaper, Elena Ilić, Lovorka Maršić, Roko Mance, Tia Rapo (U18), Fran Kaić, Filip Kolak (U18)
3.mjesta
Asja Kojić, Josipa Nekić, Karlo Savić, Edyson Kamberović, Filip Ratajc, Gabriel Jurić Kakša, Tia Rapo (U16), Petra Mišić, Anita Zajec, Lucija Šegon (U16), Filip Kolak (U16), Marina Težak (U18)
5.mjesta
Marina Težak (U16), Svebor Vasić (U16), Roko Donelli, Lucija Šegon (U14), Juraj Šegon,Teo Dlaka, Gjuro Gjuranović, Viktor Kovačić
7.mjesta
Noa Šekoranja, Marin Ačkar
Bez plasmana
Ivan Ačkar, Svebor Vasić (U14), Borna Kojić (U10), Dominik Cvetković, Pjer Flajhar.

PH U16 i U23

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 08.10.2018. u 12:52

U16 rezultati:
Lucija Šegon 3. mjesto-63 (Lucija je još uvijek uzrast U14)
Tia Rapo, -57, 5.mjesto
Marina Težak, -63 7.mjesto .
Svebor Vasić, -55 (U14)
Filip Kolak -66 bez plasmana

U23 razultati:
Jurij Jukić 5.mjesto -90 (Jurij je jos uvijek uzrast U18)

Memorijal Željko Higl 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 01.10.2018. u 11:34
Ovaj vikend put nas je odveo u Vinkovce gdje smo sudjelovali na memorijalu Željko Higl i osvoji smo još jednom pregršt medalja,3 zlata,6 srebra i 9 brončanih medalja su osvojili naši natjecatelji a mi kao klub smo bili 1 u ekipnom zbroju.
čestitamo svima i sada se spremamo za sljedeći vikend i odlazak u Split

Rezultati:
1.mjesta : Borna Kojić, Noa Žaper, Bela Grah
2.mjesta: Asja Kojić, Marin Lukić, Marin Ačkar, Karlo Savić, Lucija Šegon (U14), Marina Težak (U16)
3.mjesta: Juraj Šegon, Noa Šekoranja, Teo Dlaka, Elena Ilić, Filip Kolak (U16 i U18), Tia Rapo, Jurij Jukić, Lucija Šegon (U16).
5.mjesta: Svebor Vasić (U14 i U16), Luka Petrić, Nino Sarta, Gabrijel Naglić, Marina Težak (U18).
7.mjesta: Edyson Kamberović, Ivan Ačkar
Bez plasmana: Filip Ratajc

Sveti Vid 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 02.06.2018. u 21:28
Danas smo bili u Rijeci i nastupili smo na Svetom Vidu sa 20 natjecatelja u uzrastima U12, U14, U16, U18 i seniori.
Rezultati:
1.mjesta: Lucija Šegon, Tia Rapo (U16), Karlo Savić
2.mjesta: Elena Ilić, Petar Bjelivuk, Edyson Kamberović, Roko Mance, Filip Kolak (U16), Stjepan Žabčić.
3.mjesta: Marina Težak, Juraj Šegon, Svebor Vasić (U14), (U16), Gabriel Jurić Kakša (U14), (U16), Gjuro Gjuranović, Filip Kolak (U18), Marijan Kraljević.
5.mjesta: Teo Dlaka, Tia Rapo, Filip Ratajc, Noa Šekoranja, Fran Mikulić
7.mjesto: Nino Sarta.

Ekipno smo zauzeli 4 mjesto

Čestitamo svim natjecateljima i trenerima na uspješno odrađenom turniru.

Pogledaj starije vijesti