Rezultati natjecanja

Kup Maksimira 🇭🇷

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 16.04.2019. u 10:49
Naši natjecatelji su nastupili na kupu Maksimira i ostvarili još jedan sjajan rezultat
17 natjecatelja osvojilo je 15 medalja

1.mjesta

Josipa Nekić, Juraj Šegon, Lucija Šegon

2.mjesta

Marin Lukić, Svebor Vasić

3.mjesta

Tin Raič, Fran Novak, Grga Čop, Zrin Orehovec, Lovro Alajković, Noa Šekoranja, Gabriel Jurić Kakša, Gjuro Gjuranović, Lovorka Maršić, Roko Mance

5.mjesta

Magdalena Jambrošić, Nino Sarta

Kup Jigoro, Kutjevo 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 09.04.2019. u 11:51
Iza nas je još jedan sjajan vikend ,32 natjecatelja osvojilo je 37 medalja u Kutjevu a za najbolju natjecateljicu izabrana je naša Lovorka Maršić.

Ekipno smo bili 2.

Rezultati:
1.mjesta:
Noa Žaper, Josipa Nekić, Marin Lukić, Juraj Šegon, Magdalena Jambrošić (U16), Karlo Savić (U16), Roko Mance (U16), Lovorka Maršić, Teo Dlaka (U18), Lucija Šegon (U16 i U18), Paola Brezak (U18), Stjepan Žabčić, Tia Rapo, Anita Zajec, Fran Kaić.

2.mjesta:

Marin Ačkar (U10), Luka Petrić, Magdalena Jambrošić (U14), Ena Hrgovan, Elena Ilić, Gabriel Jurić Kakša (U16 i U18), Filip Kolak, Gjuro Gjuranović (U18), Karlo Savić (U16).

3.mjesta:

Filip Marunić, Bruno Ivanuš, Nino Sarta, Noa Šekoranja, Filip Ratajc, Antonio Škiljan, Gjuro Gjuranović (U16), Anđela Pajaziti, Petra Mišić, Roko Mance (U18), Marina Težak.
5.mjesta:

Paola Brezak (U16), Teo Dlaka (U16), Lovro Puljević.

Sakura kup 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 01.04.2019. u 13:09
Ovaj vikend smo bili na Sakura kupu na kojem smo osvojili:
-- Ekipno 1.mjesto --
a sa 28 natjecatelja smo osvojili 23 medalje
8 zlatnih
7 srebrnih
8 brončanih

1.mjesta: Lazar Saling, Tin Raič, Marin Ačkar, Juraj Šegon, Svebor Vasić, Karlo Savić, Lovorka Maršić, Lucija Šegon

2.mjesta: Andras Saling, Grga Čop, Lovro Alajković, Zrin Orehovec, Anja Vuksan, Magdalena Jambrošić, Roko Mance

3.mjesta: Stjepan Katavić, Leda Brumnić, Marin Lukić, Filip Ratajc, Ivan Ačkar, Paola Brezak, Gabriel Jurić Kakša, Elena Ilić

5.mjesta: Gjuro Gjuranović

7.mjesta: Nino Sarta, Bruno Ivanuš

Bez plasmana: Bruno Kovaček, Petar Vuksan

Prvenstvo Hrvatske U21 i U14

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 27.03.2019. u 10:01
Danas su naše ekipe nastupile na Prvenstvu Hrvatske u Splitu. Po prvi puta naš klub osvaja medalje u uzrastu U21, i to odmah 2 bronce
Rezultat je time impresivniji kada istaknemo da su medalje osvojile naše kadetkinje Tia i Bela koje su nastupile u starijem uzrastu.
U14 ekipa bila je također uspješna, malo je nedostajalo da i više natjecatelja osvoji medalje, ovako je to uspio samo Marin ovojiti 3, mjesto

Rezultati:
U21
3.mjesta Tia Rapo -63, Bela Grah -70

U14
3.mjesto Marin Lukić -55
5.mjesta Magdalena Jambrošić, Noa Šekoranja, Juraj Šegon
7.mjesta Leda Brumnić, Luka Petrić, Bruno Ivanuš, Nino Sarta
Bez plasmana Filip Ratajc

Turopoljska frka 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 18.03.2019. u 22:53
Ovog smo vikenda nastupili na međunarodnom natjecanju Turopoljska frka u Velikoj Gorici sa 10 natjecatelja, te smo osvojili 7 medalja.

Rezultati:

2.mjesta: Josipa Nekić, Magdalena Jambrošić, Leda Brumnić, Noa Šekoranja, Juraj Šegon
3.mjesta: Marin Lukić, Filip Ratajc
5.mjesto: Luka Petrić
7.mjesto: Bruno Ivanuš
bez plasmana: Nino Sarta

Europski kadetski kup Zagreb

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 11.03.2019. u 12:25
Ovog vikenda su po prvi puta za naš klub nastupile naše kadetkinje na ovako velikom natjecanju,u konkurenciji 750 judoka iz 33 države svijeta, nažalost naše cure nisu uspjele doći do postolja.U prilog jačine ovog turnira ide činjenica da ga se zove najjačim natjecanjem u kadetskom uzrastu. I turnir se boduje za kadetsku svjetsku ranking listu prema kojoj se određuju nositelji ždrijeba na najvažnijim natjecanjima (europska i svjetska prvenstva).

Tia, -63, izgubila je od predstavnice Austrije i više nije imala borbi.
Bela, -70, izgubila je od predstavnice Italije i u repasažu od predstavnice Danske

Pred nama su 3 dana trening kampa na kojima će imati priliku trenirati sa najboljim judokama u konkurenciji kadeta.

Prvenstvo Hrvatske,veterani,Rijeka 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.03.2019. u 09:12
Na ovogodišnjem prvensvu Hrvatske imali smo nastup naše prve veteranke u kategoriji do 70 kg,i Klivija Jug-Dujaković je osvojila zlatnu medalju i postala prva nositeljica veteranske medalje za naš klub,čestitamo Kliviji

PH u katama,Rijeka 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.03.2019. u 09:09
Nastupili smo na prvenstvu Hrvatske u katama,u sklopu kojeg je bilo i polaganje za Dan pojaseve,osim samog nastupa na ovom prvenstvu Marijan Kraljević i Domagoj Jug-Dujaković u postali nositelji crnog pojasa 3. Dan

1.mjesto - Nage no kata
Matija Jug-Dujaković - Marijan Kraljević

2.mjesta
Randori no kata - Nage no kata
Filip Kolak - Tia Rapo

Katame no kata
Lana Belić - Luka Pribanić

Juno kata
Marijan Kraljević - Matija Jug-Dujaković

3.mjesta
Randori no kata - Nage no kata
Bela Grah - Gabrijel Naglić

Kime no kata
Marijan Kraljević - Domagoj Jug-Dujaković

Labinska republika 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 25.02.2019. u 11:23
Ovaj vikend smo nastupili na međunarodnom turniru u Labinu, naša ekipa od 32 natjecatelja putovala je autobusom.
Postigli smo sljedece rezultate:
zlato x 7
srebro x 5
bronca x 11

Osvojili smo i prvu medalju u povijesti kluba u konkurenciji seniorki - Tia Rapo, srebro.

1.mjesta
Josipa Nekić, Noa Šekoranja, Magdalena Jambrošić, Juraj Šegon, Paola Brezak, Svebor Vasić, Tia Rapo (U18)

2.mjesta

Marin Lukić, Roko Mance, Petra Mišić, Gabriel Jurić Kakša, Tia Rapo (SEN)

3.mjesta

Filip Marunić, Nino Sarta, Elena Herceg, Leda Brumnić, Lucija Šegon, Karlo Savić, Teo Dlaka, Anita Zajec, Stjepan Žabčić, Jurij Jukić, Gjuro Gjuranović

5.mjesta

Filip Ratajc, Antonio Škiljan, Luka Petrić, Roko Donelli, Lovorka Maršić, Fran Kaić, Anđela Pajaziti

7.mjesta
Bruno Ivanuš, Ivan Ačkar, Edyson Kamberović

Ivan Čović 3 na PH za seniore

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 18.02.2019. u 09:56
Naš Ivan je nastupio ovoga vikend ana prvenstvu Hrvatske za seniore i osvojio 3 mjesto,u teškoj konkurenciji Ivan je odlično oradio svoje borbe i sitnice su odlučile konačni poredak

Čestitamo Ivanu i treneru Simeonu na postignutom rezultatu.

Black belt open 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 18.02.2019. u 09:54
35 natjecatelja od uzrasta U8 do U18 nastupilo je na ovogodišnjem Black belt open-u i osvojili smo gotovo sve što se moglo osvojiti

10 zlatnih medalja
7 srebrnih medalja
15 brončanih medalja

Najbolja U16 natjecateljica - Lovorka Maršić
Najbolji U16 natjecatelj - Svebor Vasić
Najbolja U18 natjecateljica - Tia Rapo

Ekipno 1.mjesto i to drugu godinu u nizu...

Rezultati:
1.mjesta
Josipa Nekić, Noa Žaper, Filip Marunić, Juraj Šegon, Lucija Šegon, Lovorka Maršić, Bela Grah, Tia Rapo, Svebor Vasić (U16, U18)
2.mjesta
Davor Herceg, Gjuro Gjuranović, Roko Mance, Teo Dlaka ( U18), Fran Kaić, Gabriel Jurić Kakša (U16, U18)
3.mjesta
Fran Novak, Tin Raič, Grga Čop, Luka Brnas, Zrin Orehovac, Mihovil Marić, Leda Brumnić, Elena Herceg, Nino Sarta, Luka Petrić, Teo Dlaka (U16), Magdalena Jambrošić, Elena Ilić, Karlo Savić, Marina Težak
5.mjesta
Marin Lukić, Edyson Kamberović, Filip Ratajc, Viktor Kovačić
7.mjesta
Ivano Magašić
Bez plasmana
Bruno Kovaček

Čović u Potrugalu

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.02.2019. u 14:46
Naš Ivan čović i trener Simeon Malečkov su odputoveli u Portugal na European open na kojem će nastupiti Ivan u prvoj borbi protiv Rusa Tskhovrebov-a

Prvenstvo Zagreba za osnovne škole

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.01.2019. u 10:00
Zadnja izmjena: 29.01.2019. u 10:00
OŠ Tituša Brezovačkog osvojila je ekipno 3.mjesto na Prvenstvu Zagreba za osnovne škole u judu danas u Podsusedu
čestitamo svim natjecateljima iz oš Tituš Brezovački na sjajnom rezultatu

Profectus kup 2019 Samobor

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.01.2019. u 09:58
na drugom turniru u ovoj sezoni nastupilo je 19 nasih natjecatelja u uzrastu U10 do U16.
Ukupno smo osvojili 14 medalja, čak 7 zlatnih, 3 srebrne i 4 brončane

Lovorka Maršić proglašena je najboljom natjecateljicom uzrasta do 16 godina

Mihovil Marić proglasen je najboljim natjecateljem uzrasta do 10 godina
Ekipno smo uzeli 3.mjesto

Rezultati:
1.mjesta: Lovorka Maršić, Lucija Šegon, Elena Herceg, Karlo Savić, Svebor Vasić, Juraj Šegon, Mihovil Marić.
2.mjesta: Roko Mance, Marin Lukić, Patrik Zelenika
3.mjesta: Magdalena Jambrošić, Noa Šekoranja, Bruno Ivanuš, Davor Herceg.
5.mjesta: Elena Ilić, Bruno Kovaček, Filip Ratajc
7.mjesta: Luka Petrić
Bez plasmana Petar Čvorak

čestitamo svim natjecateljima i onima koji se spremaju za PH ovaj vikend želimo sreću na nastupu i da ovaj tjedan odrade završni dio priprema na treninzima

Zagreb open 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 22.01.2019. u 10:13
Nova godina i nova natjecanja,prvi turnir na kojem smo bili u ovoj godini je bio jaki međunarodni turnir Zagreb open
Nastupilo je 22 natjecatelja u uzrastima U12, U14, U16, U18 i seniora.
Osvojili smo 5 medalja.
1.mjesto Ivan Čović SEN
2.mjesto Bela Grah U18
3.mjesto Tia Rapo U18, Juraj Šegon U14, Roko Mance U16
5.mjesta Noa Šekoranja, Marin Lukić, Anita Zajec
7.mjesto Teo Dlaka, Elena Ilic, Marina Težak, Nino Sarta, Luka Petrić, Stjepan Žabčić.
Bez plasmana: Lovorka Maršić, Karlo Savić, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić, Patrik Zelenika, Gabrijel Naglić, Filip Kolak.

čestitamo svima,i tempiramo formu za prvenstvo Hrvatske

Kup Like 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 29.11.2018. u 15:00
Kup Like 24.11.2018
830 natjecatelja je bilo ove subote u Podsusedu,a mi smo osvojili 8 medalja za klub.
Srebro: Svebor Vasić, Lucija Šegon (U16), Tia Rapo (U18)
Bronca:Viktor Kovačić, Gabriel Jurić Kakša, Lucija Šegon (U14), Lovorka Maršić, Bela Grah.
5.mjesta: Asja Kojić, Tia Rapo (U16), Stjepan Žabčić, Edyson Kamberović, Marin Ačkar, Juraj Šegon
7.mjesto: Elena Ilić
Bez plasmana: Ivan Ačkar, Karlo Savić, Filip Kolak, Roko Mance, Fran Kaić.


čestitamo natjecateljima ali i trenerima koji su sa natjecateljima i roditeljima izdržali od ranog jutra do kasnih noćnih sati kada su završile zadnje borbe

Međunarodni Kup Jaske 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 12.11.2018. u 16:00
Međunarodni Kup Jaske
ove subote vratili smo se iz Jaske sa novim peharom za klub i 23 medalje za naše natjecatelje
7 x zlato
5 x srebro
11 x bronca
Svebor Vasic najbolji U14 borac
Tia Rapo najbolja U16 borkinja
Ekipno 1.mjesto

Memorijal Josip Potnek 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 31.10.2018. u 10:44
Odlične vijesti dolaze sa turnira u Osijeku gdje smo ekipnom osvojili 3. mjesto,
a u pojedinačnoj konkurenciji smo osvojili 3 zlata, 7 srebra i 12 bronci
Rezultati:
1.mjesta
Borna Kojić, Bela Grah, Stjepan Žabčić
2.mjesta
Noa Žaper, Elena Ilić, Lovorka Maršić, Roko Mance, Tia Rapo (U18), Fran Kaić, Filip Kolak (U18)
3.mjesta
Asja Kojić, Josipa Nekić, Karlo Savić, Edyson Kamberović, Filip Ratajc, Gabriel Jurić Kakša, Tia Rapo (U16), Petra Mišić, Anita Zajec, Lucija Šegon (U16), Filip Kolak (U16), Marina Težak (U18)
5.mjesta
Marina Težak (U16), Svebor Vasić (U16), Roko Donelli, Lucija Šegon (U14), Juraj Šegon,Teo Dlaka, Gjuro Gjuranović, Viktor Kovačić
7.mjesta
Noa Šekoranja, Marin Ačkar
Bez plasmana
Ivan Ačkar, Svebor Vasić (U14), Borna Kojić (U10), Dominik Cvetković, Pjer Flajhar.

PH U16 i U23

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 08.10.2018. u 12:52

U16 rezultati:
Lucija Šegon 3. mjesto-63 (Lucija je još uvijek uzrast U14)
Tia Rapo, -57, 5.mjesto
Marina Težak, -63 7.mjesto .
Svebor Vasić, -55 (U14)
Filip Kolak -66 bez plasmana

U23 razultati:
Jurij Jukić 5.mjesto -90 (Jurij je jos uvijek uzrast U18)

Memorijal Željko Higl 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 01.10.2018. u 11:34
Ovaj vikend put nas je odveo u Vinkovce gdje smo sudjelovali na memorijalu Željko Higl i osvoji smo još jednom pregršt medalja,3 zlata,6 srebra i 9 brončanih medalja su osvojili naši natjecatelji a mi kao klub smo bili 1 u ekipnom zbroju.
čestitamo svima i sada se spremamo za sljedeći vikend i odlazak u Split

Rezultati:
1.mjesta : Borna Kojić, Noa Žaper, Bela Grah
2.mjesta: Asja Kojić, Marin Lukić, Marin Ačkar, Karlo Savić, Lucija Šegon (U14), Marina Težak (U16)
3.mjesta: Juraj Šegon, Noa Šekoranja, Teo Dlaka, Elena Ilić, Filip Kolak (U16 i U18), Tia Rapo, Jurij Jukić, Lucija Šegon (U16).
5.mjesta: Svebor Vasić (U14 i U16), Luka Petrić, Nino Sarta, Gabrijel Naglić, Marina Težak (U18).
7.mjesta: Edyson Kamberović, Ivan Ačkar
Bez plasmana: Filip Ratajc

Sveti Vid 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 02.06.2018. u 21:28
Danas smo bili u Rijeci i nastupili smo na Svetom Vidu sa 20 natjecatelja u uzrastima U12, U14, U16, U18 i seniori.
Rezultati:
1.mjesta: Lucija Šegon, Tia Rapo (U16), Karlo Savić
2.mjesta: Elena Ilić, Petar Bjelivuk, Edyson Kamberović, Roko Mance, Filip Kolak (U16), Stjepan Žabčić.
3.mjesta: Marina Težak, Juraj Šegon, Svebor Vasić (U14), (U16), Gabriel Jurić Kakša (U14), (U16), Gjuro Gjuranović, Filip Kolak (U18), Marijan Kraljević.
5.mjesta: Teo Dlaka, Tia Rapo, Filip Ratajc, Noa Šekoranja, Fran Mikulić
7.mjesto: Nino Sarta.

Ekipno smo zauzeli 4 mjesto

Čestitamo svim natjecateljima i trenerima na uspješno odrađenom turniru.

Kup Državnosti, Samobor 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 28.05.2018. u 16:15
Naših 10 judašica i judaša nastupilo na Kupu Državnosti u Samoboru u uzrastima U10 i U12, te su osvojili 7 medalja.
Rezultati:
7. mjesto: Ačkar Marin
5. mjesto: Kojić Borna, Mikulić Fran
3. mjesto: Marić Mihovil, Nikšić Lovro
2. mjesto: Brumnić Leda, Jambrošić Magdalena, Bjelivuk Petar
1. mjesto: Kojić Asja, Zelenika Patrik

Čović osvojio 2 medalje

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 28.05.2018. u 16:13
Ivan Čović, nas senior i reprezentativac, nastupio je danas u Mariboru, na natjecanju Baumgartnov pojas.
U kategoriji preko 100kg osvojio je 2.mjesto, a u otvorenoj kategoriji osvojio je 3.mjesto.
čestitke Ivanu i treneru Simeonu

Kup Dugava 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 08.05.2018. u 12:00
Na kupu Dugava nastavili smo sa osvajanjem klupskih pehara,medalja ali i priznanja za najbolje natjecatelje :
5 zlata
7 srebra
6 bronci

Najbolji U14 natjecatelj - Svebor Vasić 🥋

Ekipno 2.mjesto

Rezultati:

1. mjesta : Lucija Šegon (U14 i U16), Gabriel Jurić Kakša (U14 i U16), Svebor Vasić (U14)

2. mjesta: Magdalena Jambrošić, Leda Brumnić, Tia Rapo, Teo Dlaka, Filip Kolak, Roko Mance, Svebor Vasić (U16)

3. mjesta: Josipa Nekić, Paola Brezak, Elena Ilić, Marina Težak, Nino Sarta, Juraj Šegon

5. mjesto: Bruno Ivanuš, Karlo Savić, Gjuro Gjuranović

7. mjesto: Noa Šekoranja.

5. Croatia kata open

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 08.05.2018. u 11:58
Nastupili smo na natjecanju u katama gdje smo u mlađim i starijim uzrasnim kategorijama osvojili medalje.

Rezultati:
Randori no kata:
1.mj Bela Grah - Gabrijel Naglić
3.mj Filip Kolak - Tia Rapo
6.mj Luka Jukić - Ian Vrdoljak

Nage no kata:
2.mj Matija Jug-Dujaković - Marijan Kraljević

Katame no kata:
2.mj Luka Pribanić - Lana Belić

KUP MAKSIMIRA 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 08.05.2018. u 11:56
Nastupili smo na kupu Maksimira i osvojili još jedan pehar za klub i pregršt medalja
9 ZLATA
6 SREBRA
6 BRONCI
EKIPNO 1.MJESTO
Rezultati:
1.mjesta: Ajsa Kojić, Lucija Šegon (U14), Tia Rapo, Lucija Šegon (U16), Gjuro Gjuranović, Nino Sarta, Juraj Šegon, Svebor Vasić (U16), Patrik Zelenika

2.mjesta: Marina Težak, Elena Herceg, Davor Herceg, Teo Dlaka, Edyson Kamberović, Filip Kolak.

3.mjesta: Magdalena Jambrošić, Angelina Serdiukova, Karlo Savić, Svebor Vasić (U14), Filip Ratajc, Petar Bjelivuk.

5.mjesta: Josipa Nekić, Borna Kojić, Marin Ačkar, Ivano Magašić, Noa Šekoranja.

7.mjesta: Ivan Ačkar, Mihovil Marić.

Sakura kup 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 16.04.2018. u 19:16
Zadnja izmjena: 16.04.2018. u 19:18
14.04.2018 nastupili smo na Sakura cupu u Svetoj nedelji sa 23 natjecatelja u uzrastima U10, U12, U14 i U16.
Ukupno je osvojeno 18 medalja, 2 nagrade za najbolje natjecatelje i ekipno 2.mjesto
Najbolja natjecateljica U16- Tia Rapo.
Najbolji natjecatelj U16- Filip Kolak.
Rezultati:
1.mjesta: Asja Kojić, Lucija Šegon, Tia Rapo, Noa Žaper, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić, Filip Kolak
2.mjesta: Greta Šlezak, Edyson Kamberović, Juraj Šegon
3.mjesta: Leda Brumnić, Elena Herceg, Elena Ilić, Paola Brezak, Teo Dlaka, Nino Sarta, Gjuro Gjuranović, Roko Mance.
5.mjesta: Bruno Ivanuš, Noa Šekoranja, Marin Lukić, Filip Ratajc
7.mjesto: Borna Kojić

Turopoljska frka 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 21.03.2018. u 12:52
nastupili smo međunarodnom natjecanju Turopoljska frka u Velikoj Goricisa 25 natjecatelja u uzrastima U10, U12 i U14 te smo osvojili 12 medalja !
Postigli smo sljedeće rezultate:
1.mjesta: Asja Kojić, Lucija Šegon, Karlo Savić
2.mjesta: Paola Brezak, Svebor Vasić, Juraj Šegon
3.mjesta: Greta Šlezak, Elena Herceg, Elena Ilić, Teo Dlaka. Luka Petrić, Edyson Kamberović
5.mjesta: Josipa Nekić, Magdalena Jambrošić, Noa Žaper, Marin Lukić, Gjuro Gjuranović
7.mjesta: Patrik Zelenika, Davor Herceg
bez plasmana su ostali: Noa Šekoranja, Igor Kršinić, Bruno Ivanuš, Marin Ačkar, Viktor Kovačić, Ivano Magašić.

Čestitamo svima na postignutim rezultatima,a dobili smo i snimku Asjine borbe u kojoj ipponom pobjeđuje te ćemo uskoro objaviti snimku da vidite kako Asja baca

Kup Samobora 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 05.03.2018. u 10:16
Ovaj smo vikend nastupili i u Samoboru,i vratili se u Zagreb sa nekoliko medalja,neki natjecatelji su ostali samo na korak do medalje ali to je jedna škola više i na sljedećem turniru sigurno će i oni biti na popisu nosioca medalja.
1.mjesta: Elena Ilic, Karlo Savic, Juraj Šegon
2.mjesto: Igor Kršinić
3.mjesta: Filip Ratajc, Svebor Vasic, Jurij Jukic
5.mjesta: Paola Bezak, Stjepan Žabčić, Marina Težak
7.mjesto: Gabriel Juric Kakša, Nino Sarta
Bez plasmana su ostali Teo Dlaka, Noa Šekoranja, Roko Mance

Čestitamo svim natjecateljima na trudu i ostvarenim rezultatima

Labinska republika 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 25.02.2018. u 18:57
Ovu subotu smo krenuli put Labina kako bi sudjelovali na međunarodnom natjecanju Labinska republika.Zbog snijega na cesti morali smo krenut malo ranije da ne bi kasnili na početak natjecanja,ali bez obzira na snijeg i hladnoću po putu odradili smo dobar turnir.
Osvojili smo;
1. mjesto: Segon Lucija (U14), Vasic Svebor (U14), Savic Karlo, Kamberovic Edyson
2. mjesto: Ilic Elena, Misic Petra, Vasic Svebor (U16), Segon Lucija (U16), Grah Bela, Jukic Jurij
3. mjesto: Herceg Elena, Sarta Nino, Juric Kaksa Gabriel, Segon Juraj, Ratajc Filip, Tezak Marina, Kolak Filip, Naglic Gabrijel
5. mjesto: Dlaka Teo, Mance Roko, Kaic Fran
Bez plasmana: Sekoranja Noa

Već idući vikend idemo u Rijeku na natjecanje u Kata-ma ,a uz mlade natjecatelje nastupat će i naši treneri koji će uz natjecanje pred komisijama za majstorske pojaseve polagat za više pojaseve.

Black Belt Open 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 12.02.2018. u 11:19
Black Belt je bio domaćin turnira na kojem je nastupilo više od 500 natjecatelja iz više zemalja i u jakoj konkurenciji naše judašice i judaši su osvojili:
26 medalja

9 zlatnih, 6 srebrnih, 11 brončanih.

uz osvajanje medalja imamo i najbolje natjecatelje u kategorijama:
U12 - Leda Brumnić
U14 - Svebor Vasić
U16 - Tia Rapo

1.mjesta: Leda Brumnić, Josipa Nekić, Lucija Šegon, Svebor Vasić (U14 i U16), Tia Rapo (U16 i U18), Jurij Jukić, Bela Grah
2.mjesta: Petar Bjelivuk, Lucija Bilić, Paola Brezak, Karlo Savić (U14), Teo Dlaka (U16), Marina Težak (U18)
3.mjesta: Noa Žaper, Greta Šlezak, Luka Petrić, Nino Sarta, Teo Dlaka (U14), Gjuro Gjuranović, Roko Mance, Marina Težak (U16), Karlo Savić (U16), Filip Kolak (U18), Stjepan Žabčić.

cijeli turnir okrunili smo peharom za 1. mjesto
Hvala organizatorima na još jednom sjajnom domaćinstvu i veselimo se doći i iduće godine i osvojiti još koju medalju.

PH za kadete i kadetkinje 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 12.02.2018. u 10:59
Imamo prvu mušku medalju u uzrastu U18
Jurij Jukić je osvojio 3.mjesto do 90kg
nađe cure su bile na korak do medalje, nedostajalo je samo malo sportske sreće.
Tia Rapo 5.mjesto do 52kg
Bela Grah 5.mjesto do 63kg

Čestitamo svima koji su nastupili, nekada PH stvori veći pritisak nego klasični turniri pa nervoza i strah budu veći nego što treba, ali sve to prođe sa iskustvom, biti će još prvenstva Hrvatske i sigurno će i biti još medalja.

Profectus kup.Samobor 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 27.01.2018. u 20:13
Zadnja izmjena: 27.01.2018. u 20:22
Danas su naši natjecatelji nastupili u Samoboru na Profectus kupu,i osim što su osvojili novi pehar za klub jer smo ekipno bili 4. osvojili smo 20 medalja.
Za neke natjecatelje ovo je bila glavna proba prije prvenstva Hrvatske i forma je u uzlaznoj putanji tako da se očekuje i popunjavanje kolekcije medalja sa ovima sa prvenstva Hrvatske.

1.mjesta: Bela Grah, Jurij Jukić, Tia Rapo (U16), Borna Kojić, Lucija Šegon, Petar Bjelivuk

2.mjesta: Tia Rapo (U18), Marina Težak (U18), Roko Mance, Svebor Vasić

3.mjesta: Fran Kaić, Filip Kolak (U18), Stjepan Žabčić, Filip Kolak (U16), Marina Težak (U18), Anita Zajec, Elena Ilić, Karlo Savić, Bartol Šimun Novačić, Asja Kojić

5.mjesta: Paola Brezak, Gjuro Gjuranović, Nino Sarta, Teo Dlaka, Juraj Šegon

7.mjesta: Borna Kojić, Davor Herceg, Noa Šekoranja, Filip Ratajc.
bez plasmana: Gabriel Jurić Kakša, Ivano Magašić

Čestitamo svima koji su danas nastupili,posebno natjecateljima koji su uz svoj uzrast odlučili stjecat iskustvo i sa starijim uzrastima.

Zagreb open 2018

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 20.01.2018. u 20:04
Danas je bilo otvaranje natjecateljske sezone u 2018. godini.Nastupili smo sa uzrastima U14, U16 i U18 i 17 natjecatelja, uz klubove iz Hrvatske nastupili su klubovi iz Slovenije, Srbije, BiH, Italije, Austrije, Slovačke.

1.mjesto - Lucija Šegon
2.mjesta - Paola Brezak, Juraj Šegon
3.mjesta - Anita Zajec, Nino Sarta, Jurij Jukić
5.mjesta - Tia Rapo, Marina Težak, Gabrijel Naglić, Stjepan Žabčić, Gabriel Jurić Kakša, Filip Kolak
7.,mjesto - Bela Grah, Karlo Savić
9.mjesto - Teo Dlaka
bez plasmana - Svebor Vasić, Roko Mance


Čestitamo svim natjecateljima danas,svi su ostavili srce na tatamiju i na sljedećem turniru će biti još više osvojenih medalja.

Kup Lika 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 26.11.2017. u 00:05
Zadnja izmjena: 27.11.2017. u 20:40
Nastupili smo u uzrastima U10, U12, U14, U16 i U18, osvojili smo 7 medalja.
Rezultati:
1.mjesto: Lucija Šegon
2.mjesta: Petar Bjelivuk, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić
3.mjesta: Leda Brumnić, Bela Grah, Jurij Jukić
5.mjesta: Stjepan Žabčić, Tia Rapo, Anita Zajec, Juraj Šegon, Bartol Šimun Novačić
7.mjesta: Roko Mance, Filip Kolak, Karlo Savić.

Ovo nam je bio i zadnji turnir u 2017. godini,i ovim putem želimo čestitati svim našim natjecateljima na jako uspješnoj sezoni i rezultatima koji su premašili naša očekivanja,naravno veliko hvala ide i roditeljima koji nas prate u svemu ovome,i vodstvo kluba čestita svima na ostvarenim rezultatima,i želimo Vam da i u 2018. godini ostvarite ovako dobre rezultate.

Kup Jaske u Jastrebarskom 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 14.11.2017. u 14:21
ovog smo vikenda nastupili sa 28 natjecatelja u uzrastima U10, U12, U14 i U16 na Kupu Jaske u Jastrebarskom

Osvojili smo 23 medalje i pehar za najbolju ekipu na natjecanju,a naša Lucija Šegon je proglašenja za najbolju natjecateljicu u uzrastu U16

Rezultati:
1. mjesta - Petar Bjelivuk, Juraj Šegon, Marin Lukić, Roko Mance (U14), Svebor Vasić (U14), Gabriel Jurić Kakša, Lucija Šegon (U14), Svebor Vasić (U16, Lucija Šegon (U16).
2. mjesta - Noa Šekoranja, Karlo Savić (U14), Elena Ilić, Tia Rapo, Filip Kolak, Karlo Savić (U16), Bela Grah, Gabrijel Naglić.
3.mjesta - Leda Brumnić,Teo Dlaka, Nino Sarta, Filip Ratajc, Fran Kaić, Roko Mance (U16).
5.mjesta - Gjuro Gjuranović, Elena Herceg, Viktor Kovačić, Bartol Šimun Novačić, Marina Težak.
7.mjesto: Božo Bajan
bez plasmana su ostali: Luka Petrić, Davor Herceg, Ivano Magašić

Čestitamo svima na odličnom turniru i sjajnim rezultatima.

Međunarodni kup Turopolja

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 06.11.2017. u 14:19
Ovaj smo vikend bili na međunarodnom kupu Turopolja,nastupili smo sa 22 judaša i judašice i ekipno smo osvoijili 3. mjesto.

pojedinačni rezultati:
1.mjesto - Petar Bjelivuk
2.mjesta - Viktor Ilić, Leda Brumnić, Marin Lukić, Noa Šekoranja, Elena Ilić, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić.
3.mjesta - Viktor Kovačić, Bartol Šimun Novačić, Lucija Bilić, Luka Petrić, Filip Ratajc.
5.mjesta - Roman Ilić, Marko Bilić, Karlo Savić, Nino Sarta.
Bez plasmana su ostali - Božo Bajan, Davor Herceg, Patrik Zelenika, Noa Žaper, Ivano Magašić

Čestitamo svima na osvojenim medaljama,a svi koji su bili na domak do medalje želimo još malo sportske sreće pa da sa sljedećeg turnira dođemo sa još kojom medaljom.

Memorijal Josip Potnek, Osijek

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 30.10.2017. u 12:11
Ovaj smo vikend krenuli na put prema Osijeku,naši natjecatelji u uzrastima od U10 do U18,uz pratnju trenera Matije,Simeona i Luke nastupili na memorijalu Joip Potnek i osvojili 11 medalja.

1.mjesta: Juraj Šegon, Petar Bjelivuk, Roko Mance, Jurij Jukić
3.mjesta: Filip Ratajc, Marin Lukić, Noa Šekoranja, Lucija Šegon, Gabriel Jurić Kakša, Svebor Vasić, Bela Grah.
5.mjesta: Tia Rapo, Filip Kolak, Teo Dlaka, Karlo Savić.

Čestitamo svim našim natjecateljima na još jednom dobro odrađenom turniru i postignutim rezultatima.

Prvenstvo Hrvatske ua mlađe kadete i kadetkinje

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 16.10.2017. u 12:39
Ovaj vikend se u Splitu održalo prvenstvo Hrvatske za uzraste mlađih kadeta i ml. kadetkinja (U16) i uzrast mlađih seniora i ml. seniorki (U23).
Na natjecanju je sudjelovalo više od 380 natjecatelja u oba uzrasta a naše mlađe kadetkinje Tia Rapo u kategoriji do 52 kg. i Bela Grah u kategoriji do 57 kg. su osvojile brončane medalje.
7 mjesta su osvojili Marina Težak i Gabrijel Naglić,dok su bez plasmana bili Anita Zajec, Dominik Zajec, Stjepan Žabčić, Filip Kolak, Roko Donelli, Fran Kaić.
A logističku i navijačku potporu uz trenere i roditelje davao je Jurij Jukić.
Čestitamo svima,jer svi koji su nastupili dali su sve od sebe,za još koju medalju falilo je malo sportske sreće,ali bez obzira na to svi treneri i vodstvo kluba čestita svim našim natjecateljima na sjajnim borbama i rezultatima.

Međunarodni memorijal Željko Hilg u Vinkovcima

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 09.10.2017. u 11:46
Nakon ljetne stanke vrijeme je da nastavimo sa turnirima,i već sa prvog turnira dolaze sjajne vijesti.Osim što smo osvojili 16 medalja od kojih je 5 zlatnih, 4 srebrne i 7 brončanih odličja, Bela Grah je proglašena za najbolju natjecateljicu a mi kao klub osdvjamo pehar za ekipno 4.mjesto.
Rezultati:
1.mjesta: Juraj Šegon, Lucija Šegon, Roko Mance, Bela Grah, Marina Težak
2.mjesta: Gabriel Jurić Kakša, Elena Ilić, Anita Zajec, Gabrijel Naglić
3.mjesta: Petar Bjelivuk, Marin Lukić, Filip Ratajc, Nola Siječić Džomba, Svebor Vasić, Fran Kaić, Jurij Jukić.
5.mjesta: Bartol Šimun Novačić, Teo Dlaka, Filip Kolak, Tia Rapo
7.mjesta: Stjepan Žabčić, Nino Sarta
bez plasmana su ostali: Roko Donelli, Gjuro Gjuranović.

Međunarodni trening kamp 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 25.08.2017. u 21:34
Ljetu polako dolazi kraj tako da je vrijeme da se sunce i plaža zamjene sa znojem i tatamijem. I dok još većina uživa u zadnjim danima ljetnih praznika naši Tia Rapo i Filip Kolak sa trenerom Matijom Jug-Dujakovićem su u Crikvenici na međunarodnom judo kampu gdje će prisustvovat treninzima u katama i isto tako nastupiti u kata natjecanju u međunarodnoj konkurenciji. Želimo im puno uspjeha ovaj vikend a svi mi ostali se vidimo kroz koji dan na treninzima :)

Sveti Vid 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 03.06.2017. u 22:53
Danas smo bili u Rijeci i nastupili na turnir Sv. Vid
Uz veliku konkurenciju i jako kvalitetne borbe naših 25 natjecatelja osvojilo je sjajnih 20 odličja.

1.mjesta: Lucija Šegon, Svebor Vasić, Juraj Šegon, Krešimir Nežmah

2.mjesta: Elena Ilić, Nola Siječić Džomba, Roman Ilić, Gjuro Gjuranović, Gabriel Jurić Kakša, Roko Mance, Gabrijel Naglić, Jurij Jukić

3.mjesta: Petra Mišić, Lovorka Maršić, Tia Rapo, Bela Grah, Marina Težak, Noa Šekoranja, Filip Ratajc, Filip Kolak.

Ekipno smo osvojili 5. mjesto



Solin open 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 30.05.2017. u 17:43
Nastupili smo na turniru u Solinu sa uzrastima U14, U16 i U18 te u jakoj konkurenciji od 700 judaša iz Hrvatske, Slovenije, Češke, Austrije, Crne gore, Srbije ostvarili jako dobre rezultate

Rezultati:
1.mjesta Lucija Šegon i Roko Mance
2.mjesto Lovorka Maršić
3.mjesta Tia Rapo, Bela Grah, Elena Ilić, Nola Siječić Džomba, Svebor Vasić
5.mjesta Anita Zajec, Marina Težak, Jurij Jukić
7.mjesta Gjuro Gjuranović, Fran Kaić, Stjepan Žabčić, Filip Kolak, Dominik Zajec
9.mjesto Karlo Savić
bez plasmana su ostali Teo Dlaka i Gabriel Jurić Kakša.

Čestitamo svima na rezultatima i želimo i ovaj vikend kada nastupamo u Rijeci da ostvare još bolje rezultate.

Kup Državnosti 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 23.05.2017. u 21:03
U Samoboru je održan je Kup Državnosti na kojem je nastupilo 9 članova našeg kluba u uzrastima U10 i U12.
Osvojili smo 4 brončane medalje.

Rezultati:
3.mjesta: Patrik Zelenika, Noa Šekoranja, Tea Ratajc, Filip Ratajc
5.mjesta: Filip Jakšić, Petar Bjelivuk
7.mjesto: Nino Sarta
9.mjesto: Đivo Labaš
bez plasmana: Dominik Cvetković

Natjecatelji su odradili dobar turnir, osjetili su kako je nastupiti u borbama koje su drugačije od onih koje su na treningu i drago nam je da su dali sve od sebe da ostvare čim bolji rezultat, čestitamo svima koji su nastupili.

Prvenstvo Hrvatske za uzrast U14 i U21

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 13.05.2017. u 21:00
U SD Dubrava danas se održalo Prvenstvo Hrvatske za uzrast U14 i U21.
U uzrastu U21 nastupio je Jurij Jukić, koji se inače natječe u uzrastu U18, te je ostvario 9.mjesto.
U uzrastu U14 Lucija Šegon osvojilia je 2.mjesto i postala viceprvakinjom Hrvatske do 63kg !
Rezultati:
U21
Jurij Jukić 9.mjesto
U14
Lucija Šegon 2.mjesto
Nola Siječić Džomba 5.mjesto
Elena Ilić 7.mjesto
Petra Mišić 7.mjesto
Roko Mance 7.mjesto
Svebor Vasić 9.mjesto
Gjuro Gjuranović 9.mjesto
Bez plasmana su ostali: Lovorka Maršić, Dorijan Herjavić, Teo Dlaka, Gabriel Jurić Kakša, Karlo Savić, Igor Kršinić.

Kup Dugava 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 06.05.2017. u 21:56
Zadnja izmjena: 06.05.2017. u 21:56
Danas smo nastupili na međunarodnom Kupu Dugava sa 29 natjecatelja u uzrastima U8, U10, U12, U14 i U16.




Osvojili smo 18 medalja,
od toga :
7 zlatnih
8 srebrnih
3 brončane

Ekipno smo osvojili 3.mjesto.

Lucija Šegon je osvojila pehar za najbolju natjecateljicu u uzrastu U14.

Rezultati:
1.mjesta: Mihovil, Marić, Božo Bajan, Petar Bjelivuk, Juraj Šegon, Lovorka Maršić, Lucija Šegon, Svebor Vasić
2.mjesta: Paola Brezak, Nola Siječić Džomba, Roko Mance, Anita Zajec, Tia Rapo, Bela Grah, Marina Težak, Stjepan Žabčić
3.mjesta: Filip Ratajc, Filip Kolak, Dominik Zajec
5.mjesta: Roko Donelli, Nikola Nemeš, Igor Kršinić, Teo Dlaka, Antonio Škiljan
7.mjesta: Gjuro Gjuranović, Gabriel Jurić Kakša, Karlo Savić
9.mjesto: Lovro Nikšić
bez plasmana: Patrik Zelenika.

Čestitamo svima na ostvarenim rezultatima!

Croatia kata open Rijeka.

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 26.04.2017. u 13:02
Odlične vijesti dolaze ovog vikenda iz Rijeke
Naši Filip kolak i Tia Rapo nastupili su na Croatia kata open prvenstvu u Rijeci i osvojili 2 mjesto u Randori no kata-Nageno ni kata.

Nastupom je bio zadovoljan i njihov trener Matija Jug-Dujaković,koji je i sam natjecatelj u katama ali i kata sudac tako da su naši natjecatelji pod "povećalom" kada se spremaju za natjecanje u katama.

Čestitamo Filip i Tia i želimo Vam još puno dobrih nastupa i medalja.


Detalje o judu i katama možete pogledati ovdje


Sakura kup 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 09.04.2017. u 19:25
Zadnja izmjena: 09.04.2017. u 19:26
Na Sakura kupu u Svetoj Nedjelji nastupili smo sa 22 natjecatelja
I to sa uzrastima U10, U12, U14 i U16.

Osvojili smo 5 zlatnih, 7 srebrnih i 5 bročanih medalja.

Ekipno smo osvojili pehar za 2.mjesto !

A naše natjecateljice Lucija šegon u uzrastu U14 i Bela Grah u uzrastu U16 proglašene su najboljim natjecateljicama u svojim uzrastima.

Rezultati:
1.mjesta: Petar Bjelivuk, Juraj Šegon, Lucija Šegon, Tia Rapo, Bela Grah
2.mjesta: Filip Ratajc, Paola Brezak, Elena Ilić, Nola Siječić Džomba, Anita Zajec, Marina Težak, Nikola Nemeš
3.mjesta: Leda Brumnić, Antonio Škiljan, Svebor Vasić, Filip Kolak, Dominik Zajec
5.mjesta: Gabrijel Naglić, Tea Ratajc
7.mjesta: Gabriel Jurić Kakša, Lovro Puljević
bez plasmana: Lovro Nikšić.

Čestitamo svima koji su nastupili i posebne čestitke idu Luciji i Beli na zasluženim nagradama.

Kup Maksimir 2017

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 03.04.2017. u 11:18
Na Kupu Maksimira nastupili smo sa 17 natjecatelja i osvojili ukupno 12 medalja.
Rezultati:
1.mjesto: Eva Zuanović
2.mjesta: Marin Lukić, Noa Šekoranja, Roko Mance, Teo Dlaka
3.mjesta: Leda Brumnić, Nino Sarta, Anita Zajec. Tia Rapo, Bela Grah, Fran Kaić, Nikola Nemeš
5.mjesto: Stjepan Žabčić
7.mjesta: Dominik Zajec, Gjuro Gjuranović, Dominik Cvetković
bez plasmana: Filip Kolak.

Čestitamo svim našim natjecateljima na ostvarenim rezultatima.

Ivan Čović zlatni u Dubrovniku

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 03.04.2017. u 11:05
Sjajne vijesti stižu iz Dubrovnika.
Ivan je opravdao ulogu 1.nositelja turnira i sa 3 pobjede osvojio Europski kup za seniore u Dubrovniku.
Na putu do zlata pobjedio je ipponima protiv Đakovića (MNE) i Krsmanovića (SRB) došao do finala, gdje je protiv Talijana Pepolija u "zlatnom bodu" došao do zlatne medalje.
- Poseban je osjećaj pred ovakvim navijačima uzeti zlato i nastaviti niz od prošlih godina. Kad imaš ovakvu podršku ne možeš ostati bez snage - rekao je Čović.

Čestitamo Ivanu i treneru Simeonu na još jednom sjajnom razultatu.