Popis lokacija

ŠkolaPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubotaTrener
DJEČJI VRTIĆ MEDO BRUNDO15:45-16:30
15:45-16:30
Lana BELIĆ
DJEČJI VRTIĆ SAVICA15:00-16:00
15:00-16:00
Anamarija PASKA
DJEČJI VRTIĆ ŠUMSKA JAGODA16:15-17:00
16:15-17:00
Marija Martina GLAVAŠ
MS Hercegovačka16:30-17:30
16:30-17:30
Dominik ŽANETIĆ
MS Jablanovec20:00-21:30
20:00-21:00
Silvije SAMARDJIĆ
MS Voćarska18:00-19:00
18:00-19:00
Lana BELIĆ
MS Voćarska16:00-16.50
18:00-19:00
17:00-17.55
16:00-16.50
18:00-19:00
17:00-17.55
Lana BELIĆ
OŠ Bartola Kašića15:30-16:30
16:30-17:30
15:30-16:30
16:30-17:30
Dominik ŽANETIĆ
OŠ Antun Gustav Matoš20:00-21:00
15:00-16:00
20:00-21:00
16:00-17:00
Anamarija PASKA
OŠ Augusta Cesarca19:00-20:00
19:00-20:00
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Gornje Vrapče18:00-19:00
18:00-19:00
Silvije SAMARDJIĆ
OŠ Gračani18:00-19:00
19:00-20:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Boris BOŽIČEVIĆ
OŠ grofa Janka Draškovića17:00-18:00
18:00-19:00
17:00-18:00
18:00-19:00
Luka PRIBANIĆ
OŠ Ive Andrića14:45-15:45
15:45-16:45
14:45-15:45
15:45-16:45
Luka PRIBANIĆ
OŠ Lučko19:00-19:50
19:00-19:50
Saša KNAPEK
OŠ Lučko20:00-21:00
20:00-21:00
Saša KNAPEK
OŠ Marije Jurić Zagorke20:30-21:30
20:30-21:30
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Mate Lovraka16:00-17:00
16:00-17:00
Simeon MALEČKOV
OŠ Otona Ivekovića18:30-19:30
18:30-19:30
Saša KNAPEK
OŠ Pantovčak19:00-20:00
19:00-20:00
Dominik ŽANETIĆ
OŠ Petra Zrinskog16:10-17:00
16:10-17:00
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Petra Zrinskog17:00-18:00
18:00-19:15
17:00-18:00
18:00-19:15
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Prečko13:15-14:00
13:15-14:00
13:15-14:00
Silvia Pavlović
OŠ Rudeš16:40-17:40
16:40-17:40
Silvia Pavlović
OŠ Tituša Brezovačkog20:00-21:30
19:00-20:00
20:00-21:30
18:30-19:30
19:00-20:00
20:00-21:30
Luka PLEŠA
OŠ Tituša Brezovačkog19:00-20:00
19:00-20:00
Fabijan MICULINIĆ
OŠ Borovje18:00-19:00
19:00-20:00
Anamarija PASKA
OŠ Dugave17:00-18:00
18:00-19:00
17:00-18:00
18:00-19:00
Silvije SAMARDJIĆ
OŠ Jabukovac15:30-16:30
16:30-17:30
15:30-16:30
16:30-17:30
Luka PLEŠA
OŠ Ljubljanica18:00-19:00
18:00-19:00
Anamarija PASKA
OŠ Ljubljanica18:00-19:00
19:00-20:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Dominik ŽANETIĆ
OŠ Ljubljanica - natjecatelji20:15-21:45
20:00-21:30
19:00-20:00
20:15-21:15
20:00-21:30
19:00-20:00
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Lovre Pl. Matačića15:30-16:30
15:30-16:30
Matija JUG-DUJAKOVIĆ
OŠ Mate Lovraka natjecatelji20:00-21:00
20:00-21:00
20:00-21:00
Simeon MALEČKOV
OŠ Matije Gupca18:00-19:00
17:2518:25
18:00-19:00
18:00-19:00
Luka PRIBANIĆ
OŠ Nikole Tesle15:30-16:30
16:30-17:30
15:30-16:30
16:30-17:30
Luka PLEŠA
OŠ Otok15:30-16:30
16:30-17:30
15:30-16:30
16:30-17:30
Fabijan MICULINIĆ
OŠ Retkovec18:00-19:00
19:00-20:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Simeon MALEČKOV
OŠ Trnjanska15:30-16:30
15:30-16:30
Fabijan MICULINIĆ
OŠ Vjenceslava Novaka17:30-18:30
17:30-18:30
Lana BELIĆ
OŠ Vukomerec19:30-20:30
19:30-20:30
Dominik ŽANETIĆ
ŠkolaPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubotaTrener